Jdi na obsah Jdi na menu
 


* PENÍZE *

Pouze my sami ovlivňujeme VŠE prostřednictvím svých myšlenek a slov. Ovšem samotná slova a myšlenky energii nevlastní. Vlastní ji člověk, který svá slova a myšlenky nabíjí energií a mocí. 
    Tudíž pokud máte pocit nedostatku peněz, je to jedině proto, že na úrovni podvědomí je určitým způsobem zavrhujete.
     Vztah k penězům je velmi důležitou součástí chápání světa.
     Můžete říkat cokoliv: že chcete peníze, že je potřebujete. Ale prázdná slova nemají význam. Důležité jsou pocity, emoce a obrazy, které máte ve své duši. Právě to je váš skutečný vztah k penězům.
     Negativní ničivé myšlenky ohledně peněz, jako např.: starost o přežití a různé předsudky, budou vytvářet jen překážky. Naopak tvořivé myšlenky a obrazy budou do vašeho života peníze
přitahovat.

Např.: představte si sami sebe na břehu moře: díváte se na hladinu a víte, že toto nesmírné množství je vám dostupné. Podívejte se na své ruce, jakou "odměrku" drží? Lžičku, náprstek, papírový pohárek, sklenici, džbán, kbelík, vaničku, nebo jste na tento oceán hojnosti přímo napojeni? Rozhlédněte se, zjistíte, že všeho je dost pro všechny, bez ohledu na to, jakou nádobu kdo drží. Nikoho nemůžete okrást a nikdo nemůže okrást vás. A v žádném případě oceán nevysušíte. Onou nádobou je vaše vědomí, které lze kdykoli rozšířit. Cvičte si tuto představu často, tím získáte vědomí expanze a nevyčerpatelné zásoby.

 

zlate-mince.jpg

 

 

 V případě zájmu o jakýkoliv rozbor mě prosím neváhejte kontaktovat na mail s požadavkem v předmětu.